DÁMSKÝ A PÁNSKÝ STRIPTÝZ - STRIPTÉŘI, STRIPTÉRKY, LESBI SHOW, AUTOEROTIKA, TANEČNICE, OBSLUHY NAHOŘE BEZ A DALŠÍ STRIP SHOW - TEL. 603 439 185

NAŠE NABÍDKA EROTIKY:
Pánský striptýz a dámský striptýz, lesbi show, autoerotika, tanečnice, dívky na obsluhu "nahoře bez" , live sex show a další program, jako je například LADYS NIGHT PÁRTY, NOC DIVOKÝCH KOČEK, TRAVESTI SHOW a hostesky. Profesionálně provedený striptýz od našich striptérů a striptérek, v atraktivních striptýzových kostýmech s různou tématikou, je zárukou vaší spokojenosti a naší vizitkou.
Erotická vystoupení vám zajistíme všude po celé ČR.
Dámský strip, pánský strip a další erotický program objednávejte na soukromé párty, oslavy narozenin a loučení se svobodou, dále na firemní a podnikové večírky, ale i na diskotéky, eroticky laděné plesy a párty, kde je erotika vítaným programem.
Zajistíme pro vás také STRIP SEX PÁRTY, ve které vystupuje několik striptérek a striptérů s různým druhem srtiptýzových vystoupení, ale také zpola nahé dívky na obsluhu hostů a eroticky oděné hostesky.
Erotická vystoupení vám samozřejmě zajistíme také na vesnické zábavy, na motosrazy, do barů, restaurací a hospůdek.
Veškerý tento program nabízí naše striptýzová agentura na profesionální úrovni!

VOLEJTE NONSTOP
603 439 185
NEBO NÁM PIŠTE NA EMAIL
striptyz@email.cz
STRIPTÉRKY-STRIPTÉŘI...jpg
Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank
DÁMSKÝ STRIPTÝZ - PÁNSKÝ STRIPTÝZ - DÁMSKÝ STRIP - PÁNSKÝ STRIP - STRIP SHOW - LADIES NIGHT PÁRTY - LADYS PÁRTY - TANEČNICE - STRIPTÉRKY - STRIPTÉŘI - LADYS PÁRTY - OBJEDNÁNÍ STRIPTÉRA - OBJEDNÁNÍ STRIPTÉRY
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one